-
Allsang med Åsmund
Åsmund Jahr spiller og synger ca en gang i måneden på fredagskafeen. Da blir det også anledning til allsang.
Kvinnedag på frivilligsentralen
Velkommen til kvinnedag den siste lørdagen i måneden kl. 17.00-21.00. Vi møtes til forskjellige aktiviteter, samtaler, dans og hygge. Alle deltagere tar med seg litt å spise på et fat. Arrangementet er kun for kvinner i alle aldere. Det er viktig at du melder deg på før du kommer til telefon nummer 462 58 982.Del på:
-
Boccia torsdager kl. 10.00
Bocciaspill med sosial sammenkomst og servering etter endt spill.
-
Boka kommer
Midt-Buskerud bibliotek Modum har inngått et samarbeid med Modum frivilligentral.. Dette går ut på at biblioteket 1 gang pr. mnd ( 1. tirsdagen i måneden) plukker ut bøker, låner ut og pakker disse ned. Frivillige fra frivilligsentralen henter poser/esker med bøker og kjører disse rundt til de som har bestilt dem. De henter også bøkene inn igjen. Har du ønske om spesielle bøker kan du ringe biblioteket på tlf. 32 78 94 23
-
Danseglede
Hvorfor ikke kombinere trening med heftige rytmer som salsa, mambo, cha cha cha og Afro Rumba mm. Det har du nå mulighet til å gjøre på Frivilligsentralen de 3 første mandagene i måneden kl.19.00 under ledelse av Irma Contreras Nilsen.
-
Digikafe åpen for alle
Digikafe er åpen for alle som har behov for litt hjelp med pc, nettbrett eller mobil telefonen. Det er åpnet for et samarbeid med flyktning tjenesten fra 2.9.24. Kaffe og vaffel kr. 30,-